Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve Hizmet Araştırma

Web sitemizde bulunan ürün ve hizmetleri keşfetmek için, ana menüde yer alan 'Hizmetler' sekmesine
tıklamanız yeterlidir. Kullanıcılarımız, kategori bazında arama yapabilir, filtreleme seçenekleri kullanarak tercih ettikleri
özelliklere uygun seçenekleri bulabilir ve her bir ürün veya hizmetin detaylı açıklamalarını inceleyerek bilgi sahibi
olabilirler.

İletişim ve Destek

Müşteri hizmetlerimizle iletişim kurmak için 'İletişim' sayfamızdaki bilgileri kullanabilirsiniz. Aynı zamanda teklif formu üzerinden ilgilendiğiniz proje hakkında bilgi verip, bir teklif dosyası alabilirsiniz. Bununla beraber 7/24 iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İş Teslim süreleriniz ne kadar sürüyor?

İş teslim sürelerimiz genellikle projenin kapsamına ve büyüklüğüne bağlı olarak değişebilir. Örneğin, tipik olarak frontend işlemleri için yaklaşık bir hafta, backend işlemleri için ayrıca bir hafta sürebilir. Web siteleri için bu süreler genellikle belirlenen çerçevede tamamlanır. Logo ve grafik işlerinde ise yaklaşık bir haftalık bir süreyi hedefliyoruz.

Her müşterimiz için projenin gerekliliklerine ve taleplerine göre özelleştirilmiş bir teklif sunuyoruz. Bu teklif dosyasında, süreçlerin ve iş teslim zamanlarının detaylarına yer veriyoruz. Müşterilerimizin projeleriyle ilgili net bir zaman çizelgesi oluşturmak için projenin karmaşıklığı ve ihtiyaçları göz önünde bulundurulur.

Esasen, amacımız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve projelerimizi belirtilen zaman çerçevesinde eksiksiz bir şekilde teslim etmektir. Bu şekilde, müşterilerimizle karşılıklı güven ve şeffaflık içinde çalışmayı sürdürüyoruz.